для аннулирования доверенности нужно обратиться с соответствующим заявлением к нотариусу, который заверял Вашу доверенность. В США доверенность, заверенная украинским нотариусом будет действительна только с заверенным переводом (с заверяющей надписью на англ. языке) и апостилем (проставленным тем или иным органом Минюста Украины), причем вполне вероятно что заверение будет принято только консульское, т.е. прежде всего надо обратиться в консульский отдел посольства США в Украине.
В консульское учреждения США обязательно обратитесь, т.к. хоть апостиль и международжная система заверения, но накладки запросто могут біть - одна страна поступает по-своему не так, как нужно другой стране.
см. какие бывают накладки
http://forum.chemodan.ua/lofiversion/index.php/t25551.html
украинцам не понравился американский апостиль. как бы не вышло и в зеркальном варианте. И если конс. учреждение США заверит апостилированный перевод укр. доверенности - это должно уберечь от таких недоразумений уже в США.
Ввиду того,ч то США участвует в гаагской конвенции по апостилю, конс. легализации дополнительно не требуется (но это не исключает требования, чтобы перевод был заверен консульством США)
Лучше, конечно, если кто-то на нужен для распоряжения Вашим имуществом в США, оформить доверенность в США.
Посольство США в Украине
http://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/uk/contact-information.html
Контактна інформація
Адреса та години роботи Посольства
Посольство США у Києві (і, відповідно, його відділи) працюють за таким графіком: Понеділок – п'ятниця 8:30 – 17:30.
Вихідні: субота, неділя, а також американські та українські святкові дні.
По додаткову інформацію звертайтеся за телефоном: (380 44) 490-4000.
Якщо ви хочете більше дізнатися про наш веб-сайт або бажаєте поділитися своїми враженнями та зауваженнями, які могли б покращити його функціонування, надсилайте ваші повідомлення на адресу:
kyivwebmaster@state.gov
Адреса Посольства США в Україні:
вул. Юрія Коцюбинського 10
Київ 01901, Україна
Адреса консульського відділу:
вул. Миколи Пимоненка, 6
м. Київ 01901б Україна
Режим роботи Консульського відділу
Послуги громадянам США та іншим
(Консульський відділ надає допомогу у невідкладних ситуаціях щодня у будь-який час протягом тижня. До невідкладних ситуацій відносяться, але не обмежені даним переліком: арешт, серйозне захворювання або смерть громадянина США). Понеділок-п'ятниця
9:00 - 12:00
Нотаріальні послуги (включаючи листи про можливість вступу до шлюбу) ТІЛЬКИ
п'ятниця
9:00 - 12:00
Об апостиле
сайт МИД Украины
http://www.mfa.gov.ua/mfa/ua/publication/content/1880.htm
[Роздрукувати]
І. ЗАСВІДЧЕННЯ ОФІЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ ШЛЯХОМ ПРОСТАВЛЕННЯ ШТАМПА „АПОСТИЛЬ”
22 грудня 2003 року для України набула чинності Гаазька Конвенція, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів (1961 р.)
Офіційні документи, які будуть використовуватись на території держав-учасниць Конвенції, мають засвідчуватися спеціальним штампом „Apostille” (далі – апостиль), проставленим компетентним органом держави, в якій був складений документ.
Офіційні документи, на яких проставлено апостиль, не потребують будь-якого подальшого засвідчення (легалізації).
Відповідно до частини другої статті 3 Конвенції, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів, дотримання процедури проставлення апостиля не може вимагатися державами-учасницями Конвенції, якщо існують угоди між двома або декількома державами, які відміняють або спрощують дану процедуру або звільняють сам документ від легалізації.
У зв’язку із набуттям чинності для України Гаазької конвенції зміни у порядку засвідчення документів сталися у відносинах лише із тими державами, які є членами цієї Конвенції і з якими до цього часу застосовувалась консульська легалізація.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України „Про надання повноважень на проставлення апостиля, передбаченого Конвенцією, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів” від 18.01.2003 р. № 61, апостиль проставляється:
Міністерству юстиції України – на документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України.
Зокрема, свідоцтва та довідки, видані органами РАЦС, документи, видані або засвідчені нотаріусами, судові рішення та довідки.
Перелік держав-учасниць Конвенції, що скасовує
вимогу легалізації іноземних офіційних документів (1961 р.)
(станом на 22.07.2010 року)
84. Сполучені Штати Америки
90. Україна