все равно это склад временного хранения.
ТК
Стаття 168. Товари і транспортні засоби, що зберігаються на складах митних органів
Крім товарів, зазначених у статті 166 цього Кодексу, на складах митних органів можуть зберігатися: 8) товари і транспортні засоби, вилучені відповідно до статті 377 цього Кодексу. (в этой статье - изъятие объектов нарушения тамож. правил)
Согалсно положению о СВХ, порядок работы устанавлвается местной регионально таможней.
по харьоквской - есть НПА в доступе в сети, по другим - нет (н адаже и в правилах по харьковским скаладм таких тонкостей не прописано)
подробно обсуждалось здесь, со ссылками на НПА
http://russia-ukraine.tk/forum/33-351-1#1443
если бы все НПА были известны и доступны - но ведь нет.. а если они недоступны, да в них еще какие-то вещи не прописаны, а мы этого не знаем - то тогда должностное лицо становится волхвом-жрецом, которому доступны тайные знания.
Но я не думаю, что они пытаются просто заиграть Ваши вещи. вряд ли. просто проволочки. не волнуйтесь.
ваш любимый укрианский, сорри. но в сети можно тамож. кодекс
Украины и по -русски найти
http://meget.kiev.ua/kodeks/tamozenniy-kodeks
, главное статьи нуджные искать
Глава 24
ЗБЕРІГАННЯ ТОВАРІВ І ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ НА СКЛАДАХ МИТНИХ ОРГАНІВ
Стаття 166. Товари, що зберігаються виключно митним органом
Обов'язковій передачі митному органу для зберігання підлягають товари:
1) не пропущені під час ввезення на митну територію України внаслідок установлених законом заборон чи обмежень на їх ввезення в Україну або транзит через територію України і не вивезені з території України в день їх ввезення;
2) що ввозяться громадянами на митну територію України і підлягають обкладенню податками і зборами, якщо вони не сплачені;
3) які до закінчення строків тимчасового зберігання підприємствами, встановлених частинами першою - третьою статті 108 цього Кодексу, не були задекларовані власником або уповноваженою ним особою до відповідного митного режиму;
4) які заявлені у режим відмови на користь держави відповідно до статті 246 цього Кодексу.
Товари, які підлягають обов'язковій передачі для зберігання митному органу (крім валютних цінностей), зберігаються на складах митних органів.
Валютні цінності, передані митному органу на зберігання, депонуються в уповноважених банках України.
Стаття 167. Склади митних органів
Під складами митних органів розуміються приміщення, резервуари, криті та відкриті майданчики, які належать митним органам або використовуються ними і спеціально обладнані для зберігання товарів.
Стаття 168. Товари і транспортні засоби, що зберігаються на складах митних органів
Крім товарів, зазначених у статті 166 цього Кодексу, на складах митних органів можуть зберігатися:
1) товари, що знаходяться на тимчасовому зберіганні під митним контролем відповідно до статті 99 цього Кодексу;
2) товари, що вивозяться за межі митної території України та після закінчення митного оформлення зберігаються під митним контролем до фактичного їх вивезення;
3) товари і транспортні засоби, які перебувають у режимі транзиту відповідно до статті 200 цього Кодексу;
4) товари, які перебувають у режимі митного складу відповідно до статті 212 цього Кодексу;
5) зразки товарів та техніко-технологічна документація, взяті митними органами для проведення класифікації товарів відповідно до статті 314 цього Кодексу;
6) зразки товарів та документація, одержані митними органами під час здійснення верифікації сертифікатів відповідно до статті 316 цього Кодексу;
7) проби та зразки товарів, необхідні для проведення експертизи у справах про порушення митних правил, взяті відповідно до статті 382 цього Кодексу;
8) товари і транспортні засоби, вилучені відповідно до статті 377 цього Кодексу.
Товари, заявлені у різні митні режими, повинні зберігатися на складах митних органів окремо з дотриманням порядку, встановленого законодавством для відповідних митних режимів.
Товари, що потребують спеціальних умов зберігання чи спеціального обладнання, не можуть зберігатися на складах митних органів, на яких не можуть бути створені відповідні умови чи відсутнє відповідне обладнання.
Порядок роботи складу митного органу визначається спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади в галузі митної справи.
Митні органи, на складах яких зберігаються товари і транспортні засоби, несуть відповідальність за їх втрату або пошкодження в порядку, встановленому законом.
Стаття 169. Строк зберігання товарів і транспортних засобів на складах митних органів
Товари, зазначені у пунктах 1-3 частини першої статті 166 та у пунктах 1-3 частини першої статті 168 цього Кодексу, можуть зберігатися на складах митних органів протягом трьох місяців.
Товари, зазначені у пункті 4 частини першої статті 168, можуть зберігатися на складах митних органів протягом строків, установлених статтею 214 цього Кодексу.
Товари, зазначені у пункті 4 частини першої статті 166, товари та документація, зазначені у пунктах 5-7 частини першої статті 168, а також товари і транспортні засоби, зазначені у пункті 8 частини першої статті 168 цього Кодексу, зберігаються на складах митних органів протягом строків, що визначаються законодавством.
Стаття 170. Операції з товарами, що зберігаються на складах митних органів підприємствами
Підприємства, які зберігають товари на складах митних органів під митним контролем, можуть з дозволу та під контролем цих органів здійснювати із зазначеними товарами операції, передбачені статтею 63 цього Кодексу, а також:
1) підготовку товарів до продажу та транспортування (роздрібнення партії, формування відправлень, сортування, упакування та перепакування);
2) змішування товарів (компонентів) без надання одержаній продукції характеристик і властивостей, що істотно відрізняють її від вихідних складових;
3) прості складські операції.
Стаття 171. Видача товарів із складів митних органів
Товари, що зберігаються підприємствами на складах митних органів під митним контролем, можуть бути видані їм лише після їх митного оформлення.
Товари, зазначені у частині першій цієї статті, можуть бути видані також особі, до якої протягом строку зберігання перейшло право власності на ці товари або право володіння ними.